Fidayit Ergül Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı olarak, sizlere “Güneşin Ülkesi Kaş” ve yakın çevresinde bulunan satılık arsa, konut ve emlak projelerini sunuyoruz.

Her türlü gayrimenkul alım ve satım işlemlerinizde ve sahibi olduğunuz gayrimenkullerin bakımı, yönetimi ve korunması konularında size rehberlik ediyor ve gerekli tüm hizmetleri sağlıyoruz.

2007 yılından beri “Hestia Yatırım Emlak Ltd. Şti.” adıyla Kaş ve çevresinde yürüttüğümüz hizmetlerimize 2017’den itibaren “Fidayit Ergül Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı” olarak devam etmekteyiz.

Bizler büyük şehirlerden kalkıp hayallerimizin peşinden Kaş’a gelerek burada yeni bir yaşam kurmuş bir ekibiz. Bu özelliğimiz bizi, yaşam planlarınızı en iyi biçimde anlayabilecek ve sizi isteklerinize en uygun yatırım olanaklarına yönlendirecek doğru kişiler yapıyor.

Sizlerle tanışmaktan büyük mutluluk duyacağız. Ancak, karşılıklı görüşmeden önce “Fidayit Ergül Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı” çalışanları hakkında kısa bir bilgiye ne dersiniz?

 

Biz;

fidayit ergül

Fidayit Ergül

“Önce hayal edin! Olmak ya da gitmek istediğiniz yeri, sahip olmak istediğiniz işi, evi ya da yaşamı… Hiç fark etmez. Cesaretinizi toplayın ve peşinden gidin.” Bunlar benim hayat felsefemi özetliyor. Hayal ediyorum, sonra peşinden gidiyorum. Yaşamsal döngünün içinde pozitif enerjinin hep çok önemli olduğunu düşünürüm. 1994 yılında Kaş’a geldiğimde burada hissettiğim pozitif enerji Kaş’ta kalıp burada yaşamayı hayal etmeme neden oldu. Çok kısa süre sonra içinde de bu hayalimi gerçekleştirdim. Bu enerji yoğunluğu içinde önce işimi kurdum sonra eşimi buldum. Sonrasında da geriye kalan hayallerimi birer birer gerçekleştirmeye başladım. Eğer siz de Kaş’ta yaşamayı ve ev sahibi olmayı hayal ediyorsanız,  gelin hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim.

 

 

 

 

 

Ozan Bayülken

İstanbul’da uzun yıllar reklam sektöründe çalıştıktan sonra, bir çok beyaz yakalının hayalini kurduğu gibi küçük bir Akdeniz kasabasına yerleşme düşüncesiyle Kaş’a geldim. Burada yaşamaktan keyif aldığım kadar, buraya yerleşmeye ya da bir süre kalmaya gelenlere yardımcı olmaktan da aynı şekilde keyif alıyorum. Kaş’ta yaşamak veya bir parçanızın burada olması bile hayat kalitenizi yükseltiyor. Sizi bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

ezgi karaoglu

Ezgi Karaoğlu

Bir huzur alanı olmalı insanın… Bu yer benim için 3 yıl öncesinde keşfettiğim ve doğasına hayran olup yerleşme kararı aldığım Kaş.  Üniversiteyi bitirdikten sonra kısa bir süre İstanbul’da çalıştım ama zamanla büyük şehir yoğunluğunun içinde kaybolduğumu ve boğulduğumu hissederek, yıllardır yaşadığım yeri bırakma kararı aldım. Artık Kaş’tayım ve daha huzurlu bir hayatım var. Burada hem yeni hobiler edinerek hayatıma renk katıyorum hem de Kaş’ı yeni keşfedecek kişilere yardımcı olmaktan büyük keyif alıyorum.