Fidayit Ergül Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı olarak, sizlere “Güneşin Ülkesi Kaş” ve yakın çevresinde bulunan satılık arsa, konut ve emlak projelerini sunuyoruz.

Her türlü gayrimenkul alım ve satım işlemlerinizde ve sahibi olduğunuz gayrimenkullerin bakımı, yönetimi ve korunması konularında size rehberlik ediyor ve gerekli tüm hizmetleri sağlıyoruz.

2007 yılından beri “Hestia Yatırım Emlak Ltd. Şti.” adıyla Kaş ve çevresinde yürüttüğümüz hizmetlerimize 2017’den itibaren “Fidayit Ergül Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı” olarak devam etmekteyiz.

Bizler büyük şehirlerden kalkıp hayallerimizin peşinden Kaş’a gelerek burada yeni bir yaşam kurmuş bir ekibiz. Bu özelliğimiz bizi, yaşam planlarınızı en iyi biçimde anlayabilecek ve sizi isteklerinize en uygun yatırım olanaklarına yönlendirecek doğru kişiler yapıyor.

Sizlerle tanışmaktan büyük mutluluk duyacağız. Ancak, karşılıklı görüşmeden önce “Fidayit Ergül” hakkında kısa bir bilgiye ne dersiniz?

fidayit ergül

Fidayit Ergül

“Önce hayal edin! Olmak ya da gitmek istediğiniz yeri, sahip olmak istediğiniz işi, evi ya da yaşamı… Hiç fark etmez. Cesaretinizi toplayın ve peşinden gidin.” Bunlar benim hayat felsefemi özetliyor. Hayal ediyorum, sonra peşinden gidiyorum. Yaşamsal döngünün içinde pozitif enerjinin hep çok önemli olduğunu düşünürüm. 1994 yılında Kaş’a geldiğimde burada hissettiğim pozitif enerji Kaş’ta kalıp burada yaşamayı hayal etmeme neden oldu. Çok kısa süre sonra içinde de bu hayalimi gerçekleştirdim. Bu enerji yoğunluğu içinde önce işimi kurdum sonra eşimi buldum. Sonrasında da geriye kalan hayallerimi birer birer gerçekleştirmeye başladım. Eğer siz de Kaş’ta yaşamayı ve ev sahibi olmayı hayal ediyorsanız,  gelin hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim.